infolinia: 602 739 072, e-mail: biuro@zabudowatarasu.info
Logo glowna wspolpraca cennik realizacje kontakt
Zabudowa tarasów

Do zabudowy tarasów i zadaszeń stosowane są poliwęglanowe płyty komorowe. Płyty występują w kolorach przejrzystym, mlecznym i dymnym.

Poliwęglan komorowy jest tworzywem, którego właściwości sprawiają, że jest najbardziej uniwersalnym materiałem zdolnym połączyć najwyższe parametry optyczne i wytrzymałościowe z doskonałą izolacją termiczną. Znajduje zastosowanie w przemyśle i w budownictwie indywidualnym przy szkleniu nowych i renowacji starych zadaszeń. Do tarasowych pokryć dachowych, ogrodów zimowych jako wypełnienie balustrad, balkonów i klatek schodowych. Montowany jest w metalowej lub aluminiowej konstrukcji.

System uszczelniający zapewnia możliwość ruchu płyty / rozszerzenie i kurczenie/ bez utraty przyczepności. Przy zabudowie tarasów stosowany jest Lexan wielokomorowy grubości 25mm.System zabudowy ramowej

Przedstawiamy Państwu nowoczesny system Rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń, a także wewnętrznych drzwi i ścianek działowych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji.

Oferowany przez nas system może być uwzględniany zarówno w fazie projektowania, jak i modernizowania budynków już istniejących. Doskonale nadaje się do zabudowy loggi i balkonów wysuniętych. System umożliwia wykonanie zadaszeń, co pozwala na zabudowę balkonów na ostatnich piętrach budynków.

Elementy przesuwne - okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Niewątpliwą zaletą systemu jest łatwy i czysty montaż możliwy do wykonania w wykończonych pomieszczeniach. Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu, gdyż wszystkie elementy są wyjmowane z prowadnicy.

Obudowa balkonów pozwala na nadanie nowych walorów estetycznych i użytkowych niezbyt atrakcyjnym mieszkaniom z wielkiej płyty. Zabudowany balkon to nowa jakość mieszkania.

Zabudowa balkonu lub tarasu chroni przed kurzem, wiatrem i hałasem, dociepla mieszkanie i umożliwia wykorzystanie balkonu lub logii dla celów rekreacyjnych przez cały rok.

System składa się ze stałych i ruchomych części co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Mogą Państwo sami zadecydować zarówno o wyglądzie, jak i funkcjonalności.

Duża sztywność profili pozwala budować przesuwne elementy nawet do 3m wysokości.


zabudowa balkonów i tarasów zabudowa balkonów i tarasów


Zadaszenia

Poliwęglanowe płyty komorowe.

Poliwęglan komorowy jest tworzywem, którego właściwości sprawiają, że jest najbardziej uniwersalnym materiałem zdolnym połączyć najwyższe parametry optyczne i wytrzymałościowe z doskonałą izolacją termiczną. Znajduje zastosowanie w przemyśle i w budownictwie indywidualnym przy szkleniu nowych i renowacji starych zadaszeń. Do tarasowych pokryć dachowych, ogrodów zimowych jako wypełnienie balustrad, balkonów i klatek schodowych. Montowany jest w metalowej lub aluminiowej konstrukcji. System uszczelniający zapewnia możliwość ruchu płyty / rozszerzenie i kurczenie/ bez utraty przyczepności.

Płyty występują w kolorach przejrzystym, mlecznym i dymnym.Korzyści zabudowy balkonu, tarasu, loggi

Zabudowa balkonu rozsuwalnymi oknami to:
  • bardzo dobra ochrona przed kurzem, wiatrem i hałasem,
  • dodatkowa powierzchnia użytkowa - pokój letni, palarnia, warsztat dla majsterkowicza,
  • możliwość wykorzystania balkonu i loggii dla celów rekreacyjnych,
  • ochrona mieszkania przed włamaniem, przedostającego się do mieszkania.
Dodatkowymi zaletami funkcjonalnymi są:
  • łatwy demontaż okien w celu ich mycia (okna wystawiane są z torów prowadnic),
  • dodatkowe docieplenie mieszkania, redukcja poziomu hałasu,
  • możliwość zamontowania zamków blokujących i innych zabezpieczeń atywyważeniowych,
  • wszechstronność użytkowania przez cały rok.
ZabudowaTarasu.info - © 2013   |   Polityka cookie Realizacja: F-MEDIA orologi replica replica watches